רוצה יותר לקוחות לעסק?
כדאי לך לדבר איתנו!
חייגו עכשיו 072-3970616
להשארת פרטים
מתחילים עכשיו לפרסם את העסק!
השאר פרטים ואחד מאיתנו ישמח לחזור אליך

  אני מאשר קבלת דיוור במייל

  קופירייטינג

  קופירייטינג - כתיבת תוכן לאתרים ותוכן שיווקי

  קופירייטינג זה אמנות המילים ומילים הן דבר מדהים, המילים הנכונות בצירוף הנכון הן מה שיגרום ללקוח לבחור דווקא בך על פני המתחרים.
  קופירייטינג איכותי הוא רכיב הכרחי לפרסום מוצלח באמת, מסר אחד יכול לעבור בעשרות דרכים שונות וכל דרך תיצור תחושה אחרת אצל הלקוח. קופירייטינג מקצועי ויצירתי יעביר את המסר הפרסומי שלכם בצורה ישירה, פשוטה וזכירה והכי חשוב ייצר את התחושות והרושם שאתם רוצים לייצר. צוות הקופירייטינג במשרד פרסום אקסיומה יצוק את המילים הנכונות לתבנית המושלמת להעברת המסר שלכם בצורה הטובה ביותר!

  מה ההבדל בין קופרייטינג לכתיבת תוכן?

  יכול להיות שאתם כותבים מאוד יפה ולא בטוחים למה בכלל אתם צריכים קופירייטינג ומה זה בכלל אומר. האם זה סתם שם מפוצץ לכתיבת תוכן? האם אתם צריכים בכלל איש מקצוע שיעשה את זה? או מספיק שכתבתם חיבורים יפים בתיכון בשיעור לשון? אז זהו, שלא. יש הבדל מהותי בין כותבי תוכן לבין קופירייטרים. קופירייטינג זו כתיבה שיווקית, כתיבה עם מטרה, לרוב המטרה היא למכור או לפחות להתקדם עוד שלב בדרך למכירה. כך או כך בקופיריינטינג תמיד יש ערך מוסף בימשרין או בעקיפין. כתיבת תוכן לעומת זאת – היא פשוט כתיבת תוכן, למסור תוכן בלי "מטרה סמויה", בלי לעודד את הקורא לפעולה, בלי לעורר יותר מדי רגשות – פשוט למסור מידע בצורה המקצועית והטובה ביותר. לכן אם יש לכם מטרות שיווקיות – השתמשו בקופירייטר מקצועי ואם המטרה היא תוכן – השתמשו בכותב תוכן מקצועי.

  בניית שפה פרסומית

  לכל מותג יש את "הקטע" שלו, את השפה שלו. חלק עצום בבניית מותג הוא בניית השפה הפרסומית, כמו שיש בני אדם עם סגנון דיבור המאפיין אותם כך גם במותגים. ככל שהמותג שומר על שפה קבועה כך הוא מייצר תדמית חזקה יותר בעיני הלקוח, עד לרמה שאפילו שהוא רק קורא טקסט של אותו מותג הוא שומע אותו בראשו במנגינה שלו. קחו לדוגמא את "לנור" חברה למרככי כביסה, עכשיו תקראו בלב את המשפט "קנו מרכך כביסה רעננות האוקיינוס של לנור" אם אתם מוכרים עם המותג בטח בראש שלכם זה נשמע בקול רך ועדין של אשה. המותג תמיד משתמש במונחים כמו רעננות האוקינוס, רעננות הקיץ, ניחוח הפרחים – זו שפה פרסומית. עכשיו קחו לדוגמה את מחסני חשמל וקראו בלב את המשפט "עכשיו במחסני חשמל 50% הנחה על כל מסכי הטלוויזיה!" בטוח שבראש שלכם זה נשמע באותה מנגינה קבועה של הקריין עם הטונים המוכרים ואפילו עם המשך הסלוגן "המחיר נמוך מדי…" – זו שפה פרסומית. לכל מותג יש הסגנון שמייצג אותו, בניית השפה הפרסומית הנכונה דורשת קופירייטינג איכותי.

  מתי משתמשים בקופירייטינג?

  בכל פרסום. כשמפרסמים בפייסבוק, כשמעלים פוסט ברשתות החברתיות, תוכן שיווקי באתר, כתבות שיווקיות, בניית סלוגן ושפה פרסומית ובקיצור בכל מסע שיווק יש צורך בקופירייטינג איכותי שיעודד לפעולה. עם בדיחות קטנות, מסרים בין השורות, מבנה נכון והבנה עמוקה של קהל היעד – קופירייטינג זה מה שהופך עוד עסק למותג עם לקוחות משלמים. אם גם אתם מעוניינים בתוכן שיווקי מגניב ואיכותי שיגרום ללקוחות שלכם להשאיר פרטים דברו איתנו ונשמח לעמוד לרשותכם 0722-555-444☎️