רוצה יותר לקוחות לעסק?
כדאי לך לדבר איתנו!
חייגו עכשיו 072-3970616
להשארת פרטים
מתחילים עכשיו לפרסם את העסק!
השאר פרטים ואחד מאיתנו ישמח לחזור אליך

  אני מאשר קבלת דיוור במייל

  ניוזלטר שמוכר!

  ניוזלטר - דיוור אלקטרוני מקצועי ואיכותי שמייצר תוצאות.

  דיוור אלקטרוני או במילים אחרות – ניוזלטר הוא כלי פרסום מהאיכותיים והטובים ביותר שיש בשוק כיום. ניוזלטר זה בעצם דיוור, בעבר היו שולחים מכתבים בדואר – היום שולחים מכתבים במייל. אנו במשרד פרסום אקסיומה יודעים ליצור ניוזלטר שיווקי, הבנוי בצורה חכמה המעביר את הלקוח תהליך נכון ונותן לו ערך של ממש וכמובן – ניוזלטר שמוכר!

  ניוזלטר הוא אחד מאמצעי שיווק התוכן הטוב ביותר כיום, אשר מסייע כיום לבניית מערכת יחסים עם לקוחות פוטנציאלים ועם לקוחות קיימים הוא הניוזלטר. כל עסק מחפש את הדרך הטובה ביותר לעדכן לקוחות פוטנציאלים ולקוחות קיימים בכל הנוגע לעדכונים אודות העסק, מבצעים, הטבות ועוד. ממחקרים שונים עולה כי ניוזלטר מהווה את הדרך המועדפת על קהלי יעד לקבל עדכונים מעסקים שונים או לשמוע מה יש לעסק כזה או אחר להציע להם.

  יתרונות בהפצת ניוזלטר:

  • המייל נשאר לאורך זמן, תמיד אפשר לפתוח אותו ולחזור אליו
  • אפשר לשתף את המייל עם חברים
  • העצמת מותג ושמירה על קשר עם הקהל
  • מסר שיווקי המחלחל לאורך זמן
  • אפשרויות ניתוח ופילוח קהל מתקדמות
  • מחירי פרסום נמוכים ביחס לשאר אמצעי המדיה הדיגיטליים
  • מגוון עיצובים ותבניות

  איך זה עובד?

  כיום כל אדם חשוף לכמות משמעותית של תוכן, אשר מגיע אליו בשיטות שיווק שונות. ישנם מפרסמים אשר בוחרים בשיטות שיווק אגרסיביות והדבר גורם לכך שלקוחות לא פעם חשים מורדים מהתוכן השיווקי המגיע אליהם בדרכים הללו. לכן, על מנת שתוכן שיווקי יגיע ללקוחות בצורה אשר תסב להם עניין ולא תגרום להם אי נוחות, חשוב מאוד שכל עסק יבחר בדרך העברת תוכן שיווקי נכונה ויעילה וכן, בתוכן השיווקי הנכון והמתאים. ניוזלטר בעצם פונה לקהל היעד הנכון באמצעות שליחת הודעות תוכן שיווקיות איכותיות למאגר כתובות מייל של לקוחות קיימים של העסק אשר רכשו לא פעם את מוצריו את שירותיו ושל לקוחות אשר לא פעם התעניינו בשירותי או מוצרי העסק אך לבסוף בחרו לוותר. שליחת הודעות למאגר כתובת המייל הללו הנוגעות לעסק, זהו ללא ספק הדבר הנכון לכל עסק בפן יצירת הקשר עם לקוחות קיימים ולקוחות פוטנציאלים שכן, לקוחות העסק ולקוחות שהתעניינו לא פעם בעבר בעסק, ישמחו בוודאי לקבל מידע אודות העסק, שירותיו, מוצריו, יתרונותיו ועוד. כמובן שהתוכן הנשלח חייב להיות איכותי ובמינון הנכון.

  ניוזלטר- איך עושים את זה נכון?

  חשוב מאוד לזכור שמרבית האנשים אם לא כולם, אינם מחבבים הודעות ספאם בלשון המעטה. קבלת הודעות שיווקיות לכתובת המייל הפרטית, זהו דבר שבהחלט יכול להיות מעיק ומעצבן. כיום חוק הספאם מאפשר לכל אדם המקבל דואר שיווקי ללא שאישר את קבלתו, לתבוע את השולח. אולם, לא פעם אנשים בוחרים להשאיר את הפרטים שלהם באתר כלשהו אשר הם מתעניינים במוצריו או שירותיו או בדף נחיתה כלשהו ולאחר מכן הם מוצאים את עצמם מקבלים אינספור הודעות שיווקיות ומואסים בכך. לכן, כאשר מדובר בשליחת מיילים, יש צורך לעשות זאת בצורה רגישה וחכמה. על כן, חשוב מאוד שתהליך הפצת הניזולטר יבוצע בהתאם לכמה שלבים:

  1. ראשית כל, חשוב לבחור לכותרת המייל כותרת אשר מייצרת עניין אצל קהל היעד המקבל אותו, על מנת שהיא תגרום לאדם לרצות לפתוח את המייל ולא לדלג עליו.

  2. ההודעה עצמה צריכה להיפתח בהזמנה נעימה של הלקוח ללחוץ על הלינק המצורף לצפייה בתכנים של הניוזלטר.

  3. חשוב לזכור שניוזלטר הוא עניין רציני לכל דבר ועל כן, אין להעמיס תוכן על הקורא מיד כאשר הוא פותח את ההודעה שקיבל מכם. העמסת תוכן על הקורא תגרום לו לעזוב את המייל שקיבל באופן מידי, עוד בטרם קרא אותו.

  איך מעצבים  ניוזלטר?

  חשוב מאוד לדעת שמעבר לעובדה שהניוזלטר חייב להיות איכותי מבחינת התוכן שלו, הרי שיש חשיבות גדולה גם לעיצוב הגרפי של הניוזלטר. העיצוב חייב להיות תואם לשפה הוויזואלית של העסק או החברה, כלומר: הלוגו, האתר, כרטיסי הביקור, הפונטים, הצבעים ועוד. עיצוב איכותי יכול להשפיע על כמות ההקלקות על הקישורים, על האופן שבו הלקוחות תופסים את המותג ועוד. חשוב שלא לזלזל בעיצוב הניוזלטר ולהשקיע בו.

  למה כדאי להשתמש בניוזלטר?

  לא מעט בעלי עסקים תוהים האם כדאי להם להשתמש בניוזלטר וכמה יעיל השימוש בו. ובכן, לניוזלטר ישנם לא מעט יתרונות:

  1. הניוזלטר מאפשר להעניק מידע כללי יותר ללקוחות אשר אינם מכירים מספיק את העסק, שירותיו או מוצריו, או ללקוחות אשר מכירים מוצרים או שירותים ספציפיים של העסק. באמצעות לחיצה על

  קישורים שונים בניוזלטר, הלקוח המקבל אותו יכול לקבל מידע אודות כל דבר שחשוב לו לדעת ולהגיע לאתר של העסק, למידע על מוצרים ועוד.

  2. ניוזלטר גורם לכל חברה או עסק שמפיצים אותם, לבנות אמון של הלקוחות המקבלים אותו במוצרים או בשירותים של העסק. לא פעם הניוזלטר יכיל מאמרי מידע המוסיפים ערך מוסף לכל אדם שקורא אותם.

  3. כאשר משיקים מוצרים או שירותים חדשים או כאשר העסק מעוניין להציע הצעה אטרקטיבית ומיוחדת ללקוחות חדשים או קיימים, אין דבק טוב מלהציף זאת בניוזלטר. מכיוון שקהל היעד המוגדר לניוזלטר שלכם הוא מלכתחילה קהל יעד אשר מתעניין במוצרים או השירותים של העסק, הרי שמידע אודות שירותים או מוצרים חדשים וכן אודות הטבות, יכול בהחלט לעניין אותו.

  4. באמצעות ניוזלטר ניתן לשמור על קשר רציף עם הלקוחות הקיימים של העסק, דבר אשר גורם להם להרגיש מחוברים אל העסק.

   

  אין ספק שניוזלטר מהווה אמצעי שיווק יעיל מאוד כיום. על מנת שהניוזלטר שלכם יהיה יעיל, איכותי ויממש את מטרותיו, חשוב לבחור את אנשי המקצוע הטובים ביותר בתחום.

  השאירו פרטים ונשמח לסייע לכם.