רוצה יותר לקוחות לעסק?
כדאי לך לדבר איתנו!
חייגו עכשיו 072-3970616
להשארת פרטים
מתחילים עכשיו לפרסם את העסק!
השאר פרטים ואחד מאיתנו ישמח לחזור אליך

  אני מאשר קבלת דיוור במייל

  לוגו

  עיצוב לוגו מקצועי לעסק - הופכים עסק למותג!

  כל עסק חייב להכיר בכך שלוגו מהווה את הפנים של העסק. לוגו כיום הוא ללא ספק החזות של כל עסק, אך מעבר לכך, הלוגו משקף את האישיות של העסק, את הערכים שלו, את העקרונות שלו. מכיוון שלוגו מהווה כיום כלי שיווקי לכל דבר עבור עסקים, חשוב מאוד לעצב לוגו בצורה מוצלחת. כיום אנשים מזהים עסקים באמצעות הלוגו שלהם. ככל שהחזות של הלוגו תהיה טובה יותר וככל שתהליך יצירת הלוגו ועיצוב הלוגו יתבצע בצורה מקצועית, המתבססת על מחקר מעמיד אודות העסק, יתרונותיו, ערכיו ועוד, כך הלוגו יענה על המטרות השיווקיות שלו בצורה טובה יותר.

  תפקיד הלוגו בעסק

  כאשר מדובר על לוגו, מדובר על סוג של רישום מאוד מהיר, אשר משתמע להמון פנים. הלוגו הוא מעין סמל, אשר מהווה את החזות הוויזואלית של העסק, יתרונותיו, ערכיו ועוד. על אף שלא תמיד מיד כאשר הלוגו נוצר אנשים יכולים להבין מה עומד מאחוריו, הרי שלאחר שהם מקבלים את ההסבר הראשוני אודות מה שעומד מאחורי הלוגו, מאוד קל להם להבין כיצד רואים את כל מה שעומד מאחורי הלוגו, באותו סמל קטן ומינימלסטי. לוגו מוצלח הוא לוגו שכאשר אנשים רואים אותו הם ישר מבינים על מה הוא מדבר ואת מי הוא מייצג, הם נלהבים מהיכולת שלו להביע באופן מדויק, כל כך הרבה דברים, באמצעות סמל ויזואלי קטן. תהליך עיצוב הלוגו הוא השלב הראשוני בתהליך הפיכת הלוגו לכלי שיווקי עבור העסק. על מנת שהלוגו יממש את המטרות שלו ואת הייעוד שלו, יש צורך לבצע ללקוחות הכרות חוזרת ומעמיקה עם הלוגו.

  איך יוצרים לוגו מוצלח?

  אין ספק שעיצוב לוגו מהווה דבר חשוב מאוד עבור כל עסק, כחלק מתהליך מיתוג איכותי. כל עסק אשר מעוניין להיות מוכר בקרב לקוחותיו ולקוחות פוטנציאלים, חייב לבחור באנשי מקצוע אשר יודעים כיצד לעצב לוגו לעסק, בצורה הטובה ביותר, כחלק מתהליך מיתוג איכותי. אם אתם שואלים את עצמכם מהו בעצם לוגו טוב, הנה כמה פרמטרים שבכוחם להפוך כל לוגו, ללוגו איכותי ומוצלח:

  פשטות – אם אתם חושבים שלוגו מוצלח חייב להיות מורכב מאוד מבחינה ויזואלית, אתם טועים. לוגו מוצלח הוא דווקא לוגו פשוט. קחו לדוגמא לוגו של חברות מובילות ודומיננטיות בשוק כגון: קוקה קולה או גוגל. הלוגו של החברות הללו פשוט למדי, אך יחד עם זאת, מייצג לא מעט. לכן, אין ספק שככל הלוגו פשוט יותר, כך הוא יעיל יותר. כמובן שיצירת לוגו פשוט זוהי לא משימה קלה. על מנת שהלוגו הפשוט אכן יממש את המטרות שלו, יש צורך לבצע מחקר מקיף אודות העסק עצמו, יתרונותיו, הערכים שלו. בתהליך יצירת הלוגו עולות לא מעט אופציות, עד שמגיעים להחלטה הסופית אודות המראה הוויזואלי של הלוגו.

  רלוונטיות – הלוגו חייב להיות רלוונטי למותג אשר הוא מייצג. לוגו צריך ליצור אסוציאציות במוחו של האדם אשר רואה אותו ולכן, על הלוגו להיות רלוונטי הן מבחינת הצבעים שלו, הן מבחינת העיצוב שלו והן מבחינת כל מה שהוא מכיל בו, רלוונטי לעסק אותו הוא מייצג.

  קליט – הלוגו חייב להיות מעוצב באופן שיזכרו אותו בקלות. כלומר, המטרה בעיצוב לוגו היא לגרום לכל אדם שרואה אותו, לקשר אותו באופן אוטומטי לעסק אותו הוא מייצג. על מנת שלוגו יהיה מזוהה באופן מידי עם עסק, יש צורך להשקיע רבות הן מבחינת זמן והן מבחינת משאבים, במחקר אודות מה שיהפוך אותו לסימן ההיכר של העסק. בנוסף הלוגו חייב כמובן להראות טוב ולא משנה באיזה גודל רואים אותו. בין אם רואים אותו בגדול במסך הטלוויזיה ובין אם רואים אותו בקטן באתר האינטרנט של העסק, הוא חייב להיות ברור וקליט.

  ייחודיות – חשוב מאוד שהלוגו לא יהיה דומה בשום אופן לאף לוגו אחר. בתהליך עיצוב לוגו, יש צורך לבדוק ולבחון היטב שאין לאף עסק לוגו דומה או זהה באופן כלשהו ללוגו שלכם. לוגו אשר מזכיר באופן כלשהו לוגו של עסק אחר, יכול לבלבל ולגרום לכל אדם שצופה בו, לקשר אותו לעסק הלא נכון. כלומר: לוגו מעין זה יכול ליצור יותר נזק מתועלת.

  עיצוב לוגו

  על מנת ליצור לוגו בצורה הטובה ביותר, בהתאם לעסק, אשר יענה על כל הפרמטרים אשר הופכים לוגו ללוגו שבאת מממש את ייעודו ומטרותיו, חשוב מאוד לבחור באנשי המקצוע הטובים ביותר בתחום – אנשי מקצוע מעין אלה חייבים להיות בעלי ידע, ניסיון, ותק בתחום עיצוב לוגואים, יצירתיות, דמיון ומעוף.

  לוגו הוא החתימה של העסק שלכם, הסימן המסחרי שלכם, הסמל שלכם בעולם. הלוגו אמור להעביר את מהות העסק שלכם בלי מילים, הלוגו הוא מה שנשאר בתת מודע של הקהל והוא צריך לשדר מקצועיות ואיכות. אנו במשרד הפרסום אקסיומה עם צוות גרפיקה עשיר בניסיון נבנה עבור העסק שלכם לוגו מקורי, מקצועי ומרשים בהתאמה אישית למסר שאתם רוצים להעביר ומהות העסק שלכם.

  אם אתם מעוניינים שהלוגו של העסק שלכם, יגרום ללקוחות לבחור דווקא בכם על פני המתחרים שלכם,
  התקשרו אלינו עכשיו למספר 0722555444☎️ או השאירו פרטים ואנו נשמח לסייע לכם!