רוצה יותר לקוחות לעסק?
כדאי לך לדבר איתנו!
חייגו עכשיו 072-3970616
להשארת פרטים
מתחילים עכשיו לפרסם את העסק!
השאר פרטים ואחד מאיתנו ישמח לחזור אליך

  אני מאשר קבלת דיוור במייל

  דף נחיתה – ככה מוכרים ב-2020!

  בניית דף נחיתה מקצועי שמביא תוצאות לשולחן!

  כל עסק יודע שאחד מהכלים השיווקיים החזקים ביותר כיום הוא האינטרנט. באמצעות שימוש בפלטפורמות שונות באינטרנט, כל עסק יכול להגיע לקהל לקוחות גדול יותר. דף נחיתה מהווה דבר חשוב ובסיסי מאוד עבור כל עסק, המעוניין לפרסם את שירותיו או מוצריו לכמה שיותר לקוחות. דף נחיתה הוא בעצם הדף הראשון אשר אליו מגיע הלקוח הפוטנציאלי. מדובר על דף אינטרנט פרסומי, בעל מלל שיווקי שמטרתו היא ליצור כמה שיותר פניות של לקוחות חדשים לעסק. דף נחיתה איכותי, יכול לסייע לכל עסק ביצירת פניות של לקוחות חדשים על בסיס קבוע. באמצעות דף הנחיתה נוצר קשר ראשוני עם הלקוח הפוטנציאלי. הדף מספק כמה פרטים מעניינים מאוד אודות המוצרים או השירותים אשר העסק מציע וכן, מאפשר ללקוח להשאיר את פרטיו בדף לצורך יצירת קשר לשלוח הודעת ווטסאפ או להתקשר בקליק במידה וייצרנו אצלו עניין. דף נחיתה יכול להיות דף מכירתי למוצר או שירות ספציפי בעסק או לשמש ככרטיס ביקור דיגיטלי, לא משנה מה מטרת הפרסום שלכם אנו במשרד הפרסום אקסיומה נבנה עבורכם דף נחיתה מרשים המותאם לאופי העסק שלכם ולמטרת הפרסום.

  איך לקוחות מגיעים לדף הנחיתה?

  כאמור, דף נחיתה הוא בעל פוטנציאל שיווקי משמעותי מאוד, עבור כל עסק המעוניין לחשוף את המוצרים או השירותים שלו לקהל לקוחות גדול. לקוחות יכולים להיחשף לדף הנחיתה באמצעות פרסום באינטרנט, פרסום בגוגל, ועוד. כמובן שדף הנחיתה חייב להיות ממוקד, על מנת לשכנע את הלקוח להשאיר את פרטיו בדף או ליצור קשר עם העסק. לא כדאי שדף נחיתה יכיל פרטים על כלל המבצעים אודות מוצרי העסק או שירותי העסק. כל דף נחיתה חייב להיות ממוקד ותכליתי ולהציע בו שירות או מוצר אחד שבו הוא מתמקד. באופן שכזה, דף הנחיתה יהיה אפקטיבי ויעיל יותר.

  מה עדיף, דף נחיתה או אתר אינטרנט?

  כיום כמעט לכל עסק יש אתר אינטרנט שבו אשר הוא משקיע בקידום שלו, בעיצוב שלו ועוד. לא מעט בעלי עסקים בטוחים כי אתר אינטרנט מהווה תחליף לדף נחיתה. כלומר: אותם בעלי עסקים בטוחים כי אם יש להם אתר אינטרנט, הרי שאין להם צורך בדף נחיתה, כי הם יכולים להפנות את הלקוחות שלהם באופן ישיר לאתר האינטרנט שלהם. אולם, חשוב מאוד לדעת שדפי נחיתה הם דבר חשוב מאוד גם לעסק אשר יש לו אתר אינטרנט. מדוע? חשוב לזכור שלקוחות לא פעם מחפשים מוצר או שירות ספציפיים. כאשר ישנם דפי נחיתה של עסק, אשר מפרסמים ומתמקדים באופן ספציפי במוצר או בשירות אותו הלקוח מחפש, יהיה קל יותר ללקוח להיחשף אליהם וליצור קשר עם העסק. כאשר עסק אשר מציע את המוצר או השירות אותו הלקוח מחפש מפנה את הלקוח לאתר האינטרנט שלו, לא פעם הלקוח לא ימצא בתוך האתר את המוצר או השירות הרלוונטי לו ויעדיף לבחור בעסק אחר אשר מציע את המוצר או השירות המבוקש לו, בצורה קלה ונוחה יותר בדף נחיתה.

  איך בונים דף נחיתה איכותי?

  על מנת שדף הנחיתה שלכם יהיה איכותי ויענה על מטרותיו, חשוב מאוד לבנות אותו בצורה הטובה ביותר. ראשית כל, מכיוון שדף הנחיתה מכיל מסר קצר ותכליתי, הרי שהכתיבה השיווקית חייבת להיות משכנעת וממוקדת. בטרם יוצרים דף נחיתה יש לערוך מחקר אודות קהל היעד של דף הנחיתה, הצרכים והרצונות אשר השירות או המוצר בדף הנחיתה בא לענות עליהם, האופן שבו ניתן לבדל את המוצר או השירות המוצע בדף הנחיתה ממוצרים או שירותים של עסקים מתחרים, והצגת ההצעה בדף הנחיתה באופן שבו הלקוח ירגיש שהוא לא יכול לפספס אותה. דף הנחיתה חייב לייצג בצורה הטובה ביותר את כל הסיבות שבגינן כדאי ללקוח לבחור דווקא בעסק ולהשאיר את פרטיו. אם יש פרטים הנוגעים לפרסים אשר העסק זכה בהם, המלצות שראוי לציין או אישורים למוצרים, כדאי לשלב אותם בדף הנחיתה.

  איך מעצבים דף נחיתה?

  מעבר לכתיבה השיווקית בדף הנחיתה, אשר חייבת להתבסס על כל הפרמטרים שהוזכרו לעיל, יש ערך וחשיבות לעיצוב של דף הנחיתה. עיצוב מקצועי וממותג, יאפשר לדף הנחיתה להעביר את המסר שלו בצורה הטובה ביותר. עיצוב נכון של דף הנחיתה, מאפשר להעביר את המסרים המילוליים בצורה טובה יותר וכן, יוצר בלקוח סקרנות וגורם לו לרצות להשאיר את הפרטים שלו בדף. אין ספק שיש ערך לנראות הוויזואלית של דף הנחיתה ולכן, חשוב מאוד להשקיע בעיצוב הגרפי שלו.

  מדוע חשוב להתאים דף נחיתה לגוגל?

  אחד הדברים החשובים ביותר שיש לדאוג להם כאשר עוסקים ביצירת דף נחיתה הוא: קלות הטעינה שדל דף הנחיתה בדפדפנים. אין ספק שדף נחיתה שעולה לאט, לא פעם יגרום ללקוח לצאת ממנו עוד בטרם הוא עלה ולחפש משהו אחר. כמו כן, חשוב שדף הנחיתה יהיה מותאם לגוגל מבחינת הטמעת מילות המפתח, מבחינת טקסט שגוגל יוכל לזהות כרלוונטי ועוד. על מנת שהדף יוצג בעת חיפוש רלוונטי של לקוח בגוגל, חשוב לבצע התאמה של הדף לגוגל.

  לסיכום, אין ספק שדף נחיתה הוא דבר חשוב מאוד לכל עסק שמעוניין להגדיל את קהל הלקוחות שלו. אם גם אתם מעוניינים ליצור דפי נחיתה איכותיים לעסק שלכם, כל שעליכם לעשות זה להשאיר פרטים ואנו נשמח לסייע לכם.